OÜ ATBM (algselt AS TBM) on aastast 1990 tegutsenud RICOH kontoritehnika maaletoojana.

Omame tugipunkte üle kogu Eesti. Müügi kõrval on oluline osa teenindusel ja klientide toetamisel, et leida parim lahendus nende vajadustele, muuta töö tõhusamaks ja  mugavamaks kiirelt arenevas tehniliste võimaluste keskkonnas. Nõustame neid uue tehnika kasutuselevõtmisel ja  integreerimisel  olemasolevas tööümbruses - alates müügieelsest konsultatsioonist, kohale toimetamisest kuni paigalduse ja hoolduseni. Tagame hangitud vahendite toimimise kogu nende elutsükli jooksul.

Meil on head koostöösuhted RICOH emafirmaga Jaapanis, tema partneritega Euroopas, Soomes - see lubab tagada meie klientidele seadmete sujuva kasutamise. Peame oma kohuseks järjepidevalt tegelda enesetäiendamisega tehnilise hoolduse osas – oleme osalenud väljaõppel koolituskeskustes erinevates riikides, see andnud ka hea võimaluse kogemuste vahetamiseks ning uute kontaktide loomiseks. Praeguseks on lisandunud nn virtuaalne tehniline väljaõpe üle interneti, mis kahtlemata säästab aega ja vahendeid ning tõstab ettevalmistuse paindlikkust. Meil on juurdepääs tsentraalsetele andmebaasidele, mis tunduvalt lihtsustab tehniliste muudatuste ja täienduste juurutamist.

Meie klientuuri hulgas on paljud valitsus- ja riigiasutused, koolid, ülikoolid, väikesed ja suured erafirmad, füüsilisest isikust ettevõtjad, eraisikud jne. 

Tere tulemast meie juurde!